Hakkımda

1 Ekim 1985 Yılında Erzincan’da dünyaya geldim. Ankara’da birkaç yıl kaldıktan sonra 1994 yılında İstanbul’a yerleştik ve o gün bu gündür İstanbul’un kahrını çekiyorum. 🙂 

Çocuk yaşlarda ailemin bana aşıladığı müzik ruhu, lise yıllarımda üretime dönüşmeye başladı. 17’li yaşlarımda başlayan söz ve beste yazarlığımı geliştirerek devam ettirmeye gayret ediyorum. İnsanlara yeni bir şarkı dinletmek ve bu şekilde onların duygularına ayna tutabilmek çok güzel bir tatmin yaratıyor. Bu motivasyon beni her zaman daha çok üretmeye sevk etmiştir.

İKU Görsel İletişim Tasarımı bölümünü 2008 yılında bitirdim. Üniversitede hayatım boyunca oyunculuk, sunuculuk, fotoğrafçılık ve sinema gibi tüm bölümlerin içerisinde aktif olarak yer aldım. Kısa film ve tiyatro müzikleri hazırladım. “Cem Olanlar” isimli bir foto kitap hazırladım.  2005 – 2007 yıllarında Türkiye’deki ilk online müzik albümlerini hazırladım ve internet sayfam üzerimden yayınladım. Evde kısıtlı imkânlarla hazırladığım bu iki albümde toplam 12 şarkım yer alıyordu.  Daha sonra bu şarkıları yeniden profesyonel anlamda düzenlemek için yayından kaldırdım.

Karar, hazırlık ve proje aşamalarından sonra ilk şarkım Yolcu’yu hazırlayıp dinleyenlere ulaştırdım. Müzik adına yeni eserler üretip bir çok kalp kazanacağımıza eminim. İmkânlarım elverdikçe hayallerimin peşinden gitmeye devam edeceğim çünkü insan hayallerini gerçekleştirdikçe özgür ve mutlu hissedebiliyor. 

Sevgiler

Ersan ERDOĞU